
1 069 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.122 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 270 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996028002 |
| Қаптамадағы ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өңдеу материалы | тақта |
| Корпус материалы | ABS-пластик |
| Пышақ материалы | көміртекті болат 45 |
| Пышақтар саны | 2 |