


2 318 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 305 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 28 мм |
| Штрих-код | 4044996021690 |
| Қаптамадағы ені | 113 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Тұтқаның материалы | резеңкеленген металл |
| Пышақтың ені | 100 мм |
| Жүздің түрі | бекітілген |