
799 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Қырғыштарға арналған қалақтар Matrix 793335, 10 дана, әртүрлі тегіс беттерден: шыныдан, кафельден, керамикадан және т.б. ластануларды тиімді кетіруге, сондай-ақ ескі лак-бояу жабындарын тазалауға мүмкіндік береді. Арт. 79545 және 79550 қырғыштарға орнатуға арналған. Пышақтың жиегінің ұзындығы 100 мм, сондықтан олармен үлкен аумақтарды тазалау ыңғайлы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.049 келі |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Штрих-код | 4044996062044 |
| Қаптамадағы ені | 22 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Пышақтың ені | 100 мм |