
222 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.036 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 мм |
| Қаптамадағы саны | 50 дана |
| Материал | полипропилен |
| Түсі | ақ |
| Қаптамадағы ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996099484 |