
2 353 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Телескопиялық металл тұтқасы Matrix 81232, 1,5-3 м, сырлау және әрлеу жұмыстарында қолданылады — қоршауларды, биік қабырғалар мен төбелерді сырлау, текстуралы бетті жасау, тұсқағаздарды илемдеу. Ол тек білікшелермен ғана емес, сонымен қатар ұшу щеткаларымен де үйлесімді, бұл оны қолдану аясын кеңейтеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 1620 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1620 мм |
| Максималды ұзындық | 3 м |
| Ең аз ұзындық | 1.5 м |
| Қаптамадағы ені | 30 мм |
| Штрих-код | 4044996025070 |