
1 457 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Телескопиялық металл тұтқасы Matrix 81230, 0,75-1,5 м, сырлау және әрлеу жұмыстарында қолданылады — қоршауларды, биік қабырғалар мен төбелерді сырлау, текстуралы бетті жасау, тұсқағаздарды илемдеу. Ол тек білікшелермен ғана емес, сонымен қатар ұшу щеткаларымен де үйлесімді, бұл оны қолдану аясын кеңейтеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.415 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 87 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 87 мм |
| Максималды ұзындық | 1.5 м |
| Ең аз ұзындық | 0.75 м |
| Қаптамадағы ені | 30 мм |
| Штрих-код | 4044996025056 |