
1 176 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Пластмасса сабы бар Sparta 246165 жиынтығында ағашқа арналған 13 кескіш бар. Оның арқасында оюдың әртүрлі түрлерін жасауға болады: геометриялық, контурлық, ашық және бедерлі. Жинақтағы үш тұтқа бірнеше пышақтарды дайындауға мүмкіндік береді, осылайша олар әрқашан жұмысқа дайын болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Жиынтықтағы саны | 13 |
| Материал | болат |
| Тұтқа | металл, пластик |
| Қаптамадағы ені | 189 мм |
| Штрих-код | 4044996036632 |