
754 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта 246065 жинағы ағаш ұстағыштары бар 6 кескішті қамтиды, олар жаңадан бастаушыларға да, ағаш өңдеу жұмыстарына тәжірибелі адамдарға да пайдалы. Жинаққа кескіштер кіреді: қиғаш, дөңгелек, жалпақ, жартылай дөңгелек, гауһар, шаршы және V-тәрізді. Жинақ геометриялық, контурлық, ажурлы және бедерлі оюларды орындау үшін оңтайлы болып табылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 13 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 212 мм |
| Жиынтықтағы саны | 6 |
| Материал | болат |
| Тұтқа | ағаш |
| Қаптамадағы ені | 99 мм |
| Штрих-код | 4044996068244 |