
3 210 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 65405 9-режимді бүріккіш-жаңбырлатқыш шыңында көгалдарды, гүлзарларды, бұталарды және т.б. біркелкі суару үшін қолданылады. Суарудың максималды ауданы 9 шаршы метрді құрайды. м, диапазон таңдалған режимге байланысты 1,7 м-ге дейін реттеледі. Бүріккіште басқа модульдерге қосылуға және суару желісін құруға арналған қосқыш бар.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Штрих-код | 4044996152837 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 95 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 240 мм |
| Қаптамадағы ені | 95 мм |
| Суарудың максималды ауданы | 58 м |
| Режимдер саны | 9 |
| Суарудың максималды қашықтығы | 4.3 м |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптама түрі | көпіршік |