
3 157 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad Butterfly 65402 импульстік бүріккіш реттеуі бар орташа аумақты — 132 шаршы метрге дейінгі аумақтарды суару үшін қолданылады. м. Оның көмегімен сіз бақшадағы, көкөніс бақшасындағы, саябақтағы өсімдіктерге күтім жасай аласыз және ылғалдылықтың оңтайлы деңгейін ұстап тұру үшін үнемі суаруды жүзеге асыра аласыз.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 65 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 230 мм |
| Суарудың максималды қашықтығы | 6 м |
| Суарудың максималды ауданы | 113 м |
| Материал | ABS пластик |
| Суару бұрышын реттеу | Иә |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4044996152813 |