
2 210 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad "Көбелек" айналмалы спринклер 3 қалақшасы бар, реттелетін, көгалдар мен бау-бақша аумақтарын суару үшін қолданылады. Суарудың максималды ауданы 58 шаршы метрді құрайды.м. Бүрку қашықтығы 2-ден 4,3 м-ге дейін өзгеруі мүмкін. Әрбір қалақшада біркелкі суаруды қамтамасыз ететін 4 тесік бар. Негізі көбелек пішінінде жасалған, бұл құрылғыға өзіндік көрініс береді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.29 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 65 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 230 мм |
| Суарудың максималды қашықтығы | 4.3 м |
| Суарудың максималды ауданы | 58 м |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4044996152806 |