
1 912 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бүріккіш-жаңбырлатқыш Palisad 65400 тұғырықта, реттелетін және 8 режимі бар, өсімдіктерді күтіп ұстауға оңтайлы жағдай жасауға, тұрақты және біркелкі суаруды қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Ол 66 шаршы метрге дейінгі орташа учаскелер үшін жарамды. м. 8 режимнің болуына байланысты әртүрлі пішіндегі секторларды суаруды ұйымдастыруға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Штрих-код | 4044996152790 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 195 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Қаптамадағы ені | 180 мм |
| Суарудың максималды ауданы | 220 м |
| Режимдер саны | 8 |
| Суарудың максималды қашықтығы | 8.4 м |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптама түрі | картон қорап |