
1 531 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 65404 дөңгелек шашыратқышында 53 саптама бар, соның арқасында ол 8,8 м радиуста өсімдіктерді радиалды суаруға қабілетті.Оны саяжайда, саябақта, скверде және жергілікті жерде пайдалануға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 мм |
| Суарудың максималды қашықтығы | 8.4 м |
| Суарудың максималды ауданы | 220 м |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 228 мм |
| Штрих-код | 4044996152820 |