
5 310 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Дөңгелектердегі Palisad LUXE 65408 салмақты импульстік бүріккіш саябақта, бақшада, көкөніс бақшасында суару жүйесін ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Оның арқасында өсімдіктердегі ылғалдылықтың оңтайлы деңгейін сақтауға болады. Импульстік бүріккіш 346 шаршы метрге дейін суару алаңын қамтамасыз етеді, сондықтан үлкен аумақтар үшін қолайлы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.78 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 222 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 222 мм |
| Суарудың максималды қашықтығы | 10.5 м |
| Суарудың максималды ауданы | 346 м |
| Материал | болат, АБС пластик |
| Суару бұрышын реттеу | Иә |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 69 мм |
| Штрих-код | 4044996152851 |