
7 656 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 65407 көлденең бүрку бұрышын реттейтін импульстік күшейтілген бүріккіш суару жұмыстарын жеңілдетуге арналған. Бұл жазғы тұрғындар мен фермерлерге көкөніс бақшаларында, егістіктерде, саябақтарда және т.б. Ылғалдылықтың оңтайлы деңгейін ұстап тұру үшін пайдалы. Импульстік бүріккіш үлкен аумақтар үшін өте қолайлы, себебі ол 346 шаршы метрге дейін суару алаңын қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.38 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 190 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 386 мм |
| Суарудың максималды қашықтығы | 10.5 м |
| Суарудың максималды ауданы | 346 м |
| Материал | болат, АБС пластик |
| Суару бұрышын реттеу | Иә |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 260 мм |
| Штрих-код | 4044996152844 |