
1 430 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 79112 сорғышқа орнатылатын қайрау құрылғысы кез келген түрдегі пышақтардың кесу қабілетін қалпына келтіру үшін қолданылады. Қайрау үшін пышақты ойық бойымен орналастырып, пышақты қайрау тастарының арасына көрсеткі көрсеткен бағытта бірнеше рет сырғыту жеткілікті. Қолдануға оңай пышақ үй шаруашылығында пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түрі | Қайрақ тас |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.088 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 70 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 140 мм |
| Қайрау үшін | пышақтар |
| Корпус материалы | пластик |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996146157 |