
1 212 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 79122 әмбебап қайрау құрылғысы пышақтар мен қайшылардың жұмысқа қабілеттілігін қалпына келтіру үшін пайдаланылады. Құралдың әрбір түрі үшін жеке бөлік қарастырылған. Құрылғы тұрмыста пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.057 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 140 мм |
| Қайрау үшін | пышақтар, қайшылар, кескіштер |
| Корпус материалы | пластик |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996146164 |