
776,16 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 79111 қайрауға арналған құрылғы қайшылардың, кескіштердің және пышақтардың кесу жиектеріне айқындықты қайтаруға көмектеседі. ВК-6 қатты қорытпасынан жасалған қайрау тастар бұл тапсырманы сәтті орындауда. Төзімді пластикалық корпус ұзақ уақыт пайдалануға арналған. Құрылғы арнайы пайдалану дағдыларын қажет етпейді, сондықтан кез келген үй шаруасындағы әйел оны оңай жеңе алады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.075 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Қайрау үшін | пышақтар, қайшылар, кескіштер |
| Корпус материалы | пластик |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996146140 |