
3 196 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Пышақтарды қайрауға арналған әмбебап құрылғы Matrix 79100 1-2 қозғалыспен кескіш құралдардың жұмыс сапасын қалпына келтіруге мүмкіндік береді. Оң қолдарға да, солақайларға да жарайды. Саусақтарды қорғау үшін арнайы перде қарастырылған. Пайдаланудың қарапайымдылығы құрылғыны үй шаруасындағы әйелдерге, бағбандарға, саяжайлардың иелеріне таптырмас көмекші етеді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түрі | Қайрақ тас |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.104 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 165 мм |
| Қайрау үшін | пышақтар |
| Корпус материалы | пластик |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996032320 |