
3 298 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 79101 әмбебап қайрау құрылғысы, шағын, пышақтардың, сондай-ақ орауыштардың, кескіштердің, кескіштердің және басқа кескіш құралдардың өткірлігін қалпына келтіруге қызмет етеді. Ұштағыштың қорғаныш шымылдығы бар, сондықтан оны пайдалану қауіпсіз. Құрылғыны оң қолдар да, солақайлар да пайдалана алады. Қолдану әдісі қарапайым — қайрауышты кесу жиегі бойымен 1-2 рет жүргізу жеткілікті. Құрылғы тұрмыста пайдалану үшін ұсынылған.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түрі | Қайрақ тас |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.077 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 110 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 20 мм |
| Қайрау үшін | пышақтар |
| Корпус материалы | пластик |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Қаптамадағы ені | 190 мм |
| Штрих-код | 4044996032337 |