
1 763 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 79103 "6—да 1" көп функциялы қайрау құрылғысы тұрмыстық кескіш құралдардың - қайшылардың, ас үй пышақтарының, кеңсе тауарлары мен бақша пышақтарының, щеткалардың, кескіштердің және кескіштердің жүздерінің өткірлігін қалпына келтіреді. Екі жұп қайрау тастары қажетті бұрышта қайрауға мүмкіндік береді. Пышақты майлау үшін май құтысы мен губканы іздеудің қажеті жоқ — олар жинаққа кіреді. Пышақ үй шаруашылығында пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 270 мм |
| Қайрау үшін | көпфункционалды |
| Корпус материалы | пластик |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996085128 |