
1 937 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 79102 қайрау қондырмасы пышақ, қайшы және кескіш қалақтардың кесу қабілетін қалпына келтіру үшін қолданылады. Қайрау элементі ВК-8 карбидті қорытпасынан жасалған және химиялық бүрку арқылы жылтыратылған екі кескіштен тұрады. Осының арқасында жұмыс бөлігінің беріктігі мен тозуға төзімділігі артады. Құрылғыны пайдалану үшін арнайы дағдылар қажет емес, сондықтан ол тұрмыстық қажеттіліктерге жарамды.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.089 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Қайрау үшін | пышақтар, қайшылар, кескіштер |
| Корпус материалы | пластик |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996085104 |