
9 041 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 79105 сорғышқа орнатылатын қайрау құрылғысы кез келген түрдегі пышақтардың өткірлігін тез қалпына келтіруге көмектеседі. Корпустың жоғарғы бөлігінде қажетті қайрау бұрышына төтеп беруге мүмкіндік беретін бағыттаушы ойық бар. Пышақ үй шаруашылығында пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.116 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 140 мм |
| Қайрау үшін | пышақтар |
| Корпус материалы | пластик |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996085081 |