
12 333 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Металл бағыттаушы және сорғыш шыныаяқ бекіткіші бар Matrix 79104 кез келген түрдегі пышақ қайрау құрылғысы пышақтар мен бау-бақша құралдарының күңгірттенген пышақтарына өткірлікті тез қайтарады. Пышақ күнделікті өмірде пайдалы болады — ол арнайы дағдыларды қажет етпейді, сондықтан әрбір үй шаруасындағы әйел оны жеңе алады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түрі | Қайрақ тас |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.174 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 140 мм |
| Қайрау үшін | пышақтар |
| Корпус материалы | пластик |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996085067 |