




3 642 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тағамдық пластиктен жасалған жиынтық - бұл пикникті ұйымдастырудың ажырамас бөлігі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.84 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 125 мм |
| Штрих-код | 4606800083500 |
| Қаптамадағы ені | 270 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Материал | полипропилен |
| Жинақтау | тәрелкелер, стақандар, тостағандар, қақпағы бар үлкен салат ыдысы |