
2 083 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тағамдық пластиктен жасалған жиынтық - бұл пикникті ұйымдастырудың ажырамас бөлігі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 99 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 мм |
| Жинақтау | тәрелкелер, стақандар, шанышқылар |
| Материал | полипропилен |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4606800083494 |