
6 703 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тағамдық пластиктен жасалған жиынтық - бұл пикникті ұйымдастырудың ажырамас бөлігі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.25 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 369 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 148 мм |
| Штрих-код | 4606800083517 |
| Қаптамадағы ені | 273 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Материал | полипропилен |
| Жинақтау | қақпағы бар салат ыдысы, тәрелкелер, стақандар, шанышқылар, қақпағы бар контейнер |