
200 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тағамдық пластиктен жасалған стақан - бұл ажырамас бөлігі пикникті ұйымдастыру бөлігі.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 30 г |
| Қаптамадағы биіктік | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 84 мм |
| Материал | полипропилен |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 84 мм |
| Штрих-код | 4606800083487 |