
8 180 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad Camping термоқабы 69602, 42 x 27 x 33 см, салқындатылған тағамдар мен сусындардың қызып кетуіне, ал ыстықтың салқындауына жол бермейді. Жылу оқшаулағыш қабат жылу өткізгіштігі төмен PEVA, EPE материалдарынан жасалған және негізгі бөлімдегі температураны тиімді ұстайды. Термосөмкенің тасымалдауға ыңғайлы тұтқалары бар. Бұл саяхатта немесе пикникте пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 600 г |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 600 мм |
| Материал | полиэстер, EPE, PEVA |
| Суық аккумулятордың болуы | Жоқ |
| Өлшем | 420 x 270 x 330 мм |
| Қаптама түрі | полиэтилен пакет + қатырма қағаздан жасалған аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 360 мм |
| Штрих-код | 4044996168906 |