
2 042,04 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Көлемі 600 мл Сибртех арт. 69491 спорттық бөтелкесі су, ыстық және салқын сусындар үшін қолданылады. Оны велосипедпен серуендеуге, белсенді демалысқа, спорттық іс-шараларға, жұмысқа немесе саяхатқа өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 235 мм |
| Сыйымдылық материалы | пластикалық көкірекшесіз тритан |
| Қақпақ материалы | полипропилен |
| Баудың материалы | полиэстер |
| Көлем | 600 мл |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996163635 |