
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Пикникке, барбекюге, елге саяхатқа немесе саяжайға арналған толық жиынтық.
Пластикалық ыдыстар: жеңіл, сынбайды, қайта пайдалануға болады.
Шөгілетін пленкамен оралған.
Жинақтау:
*Тостаған, көлемі 3 л. (1 дана)
*Тостаған, көлемі 0,4 л. (4 дана)
*Стақан, көлемі 0,4 л. (4 дана)
*Шанышқы (4 дана)
*Қасық (4 дана)
*Пышақ (4 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.411 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 150 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Жинақтау | үлкен салат ыдысы,салат ыдыстары, стақандар, пышақтар, шанышқылар, қасықтар |
| Қаптамадағы ені | 260 мм |
| Штрих-код | 4606800057808 |