
620 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Camping Palisad арт. 69601 суық аккумуляторы термосөмкелер мен термоконтейнерлерде төмен температураны ұстап тұру үшін қызмет етеді. Бұл аксессуарды пайдалану арқылы азық-түліктер бұзылып, сусындар қызып кетеді деп алаңдамайсыз. Өнімнің жұмыс істеуі үшін зарядтағыш қажет емес, оны қолданар алдында мұздатқышта 22 сағат ұстау жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.439 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Материал | сулы-тұзды гелий ерітіндісі, бояғыш, тығыздығы жоғары полиэтилен |
| Өлшем | 170 х 35 х 95 мм |
| Қаптамадағы ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800046383 |