
11 130 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad Camping термоқабы 69595, 44 x 24 x 26 см, саяхаттар мен пикниктерде қолданылады. PEVA және EPE жылу оқшаулағыш қабатының арқасында ол салқындатылған немесе жылытылатын тағамдар мен сусындардың температурасын ұзақ уақыт сақтайды. Алюминийден жасалған қаңқамен және тұтқамен нығайтылған берік конструкциясы бар.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 648 жыл |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 440 мм |
| Материал | алюминий қорытпасы, полиэстер, EPE, PEVA |
| Суық аккумулятордың болуы | Жоқ |
| Өлшем | 440 x 240 x 260 мм |
| Қаптама түрі | полиэтилен пакет + қатырма қағаздан жасалған аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 300 мм |
| Штрих-код | 4044996104539 |