








12 800 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшемдері 32 x 25 x 24 см болатын Palisad Camping 69597 салқындатқыш сөмкесі екі салқындату блогымен жабдықталған және азық-түлік пен сусындарды бірнеше сағат бойы салқындатуға қабілетті, сондықтан сапарда немесе пикникте пайдалы болады. Максималды салқындату үшін блоктарды қолданар алдында мұздатқышта кем дегенде 6 сағат ұстау керек. Салқындатқыш қаптың ішінде салқындатқыш батареяларға арналған торлы қалталар бар. Салқындатқыш қондырғылары жоқ сөмкені ыстық тағамдар мен сусындардың температурасын ұстап тұру үшін пайдалануға болады. Реттелетін белдік сөмкені иығыңызда алып жүруге мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 823 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 540 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996102900 |
| Қаптамадағы ені | 280 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қаптама түрі | полиэтилен пакет + қатырма қағаздан жасалған аспалы карта |
| Материал | полиэстер, EPE, алюминий пленкасы |
| Өлшем | 320 x 250 x 240 мм |
| Салқындату батареясының өлшемі | 160 x 94 x 30 мм |
| Суық аккумулятордың болуы | Иә |