
4 060 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Көлемі 28 x 20 x 24 см болатын Palisad Camping 69598 салқындатқыш сөмкесі ыстықта тамақ пен сусындарды салқын ұстайды. Ол үшін жиынтықта салқындатқыш гелі бар пакет бар. Сонымен қатар, 69601 суық батареяларын сатып алуға болады. Сыртқы қабаты тығыздығы 600D полиэфирден жасалған, сондықтан сөмке тозуға төзімді және берік. Жылу оқшаулау қасиеттерін жоғары сапалы PEVA, EPE материалдары қамтамасыз етеді. Сөмке азық-түлік пен сусындарды тасымалдауға ыңғайлы, оны пикникке де өзіңізбен бірге ала аласыз.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 500 г |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 320 мм |
| Материал | полиэстер, EPE, PEVA |
| Суық аккумулятордың болуы | Иә |
| Өлшем | 280 x 200 x 240 мм |
| Салқындату батареясының өлшемі | 175 х 110 мм |
| Қаптама түрі | полиэтилен пакет + қатырма қағаздан жасалған аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 260 мм |
| Штрих-код | 4044996102887 |