
5 261 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Фольга беті бар кілемше Palisad 64441, 1800 x 500 x 6 мм, демалыс орнын ұйымдастырған кезде балық аулауға, аң аулауға, кемпингтерге пайдалы. Ыңғайлы ұйықтау үшін оны отыруға, жатуға немесе ұйықтайтын қаптың астына қоюға болады. Алюминийден жасалған қосымша фольгаланған қабаттың және жоғары сапалы полиуретанды көбіктің арқасында кілемшенің жоғары жылу оқшаулау қасиеттері қамтамасыз етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.233 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 110 мм |
| Өлшемдері | 1800 x 500 x 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 500 мм |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996056289 |