
8 122 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Gross 782105, 4431 VP - S1122VF поршеньді араға арналған әмбебап қалақтар, өлшемі 180 x 1,8-2,5 мм, 2 дана, ұсақ металл бөлшектері бар конструкцияларды бөлшектеуге жарамды: терезелер, жиһаздар, қалқалар, сонымен қатар жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. . Ұзартылған ұзындығы 180 мм және тіс қадамы 1,8-2,5 мм кез келген материалдарды кесуге мүмкіндік береді: қалыңдығы 5-150 мм ағаш, ДСП және ламинат, металл 3-10 мм, пластмасса және плексиглас 3-150 мм. Олар кәсіби шеберлер үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.058 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 255 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | D6A, MatrixII |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1122VF |
| Жұмыс ұзындығы | 180 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 1.8 мм, 2.5 мм |
| Ені | 19 мм |
| Қаптамадағы ені | 57 мм |