
9 798 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Gross 782104, 4416 - S1122BF металл қалақтары, өлшемі 210 x 1,8 мм, 2 дана, поршеньді араға арналған жабдық болып табылады. Олар құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде кәсіби қолдануға арналған. Кенептердің көмегімен қалыңдығы 8 мм-ге дейінгі металл дайындамаларды дәл кесуге болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.064 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 305 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | D6A, MatrixII |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1122BF |
| Жұмыс ұзындығы | 210 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 1.8 мм |
| Ені | 19 мм |
| Қаптамадағы ені | 57 мм |