
8 523 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Металлға арналған жүздер Gross 782103, 4402 - S1122EF, өлшемі 180 x 1,4 мм, 2 дана поршеньді араға арналған жабдық болып табылады. Олар құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде кәсіби қолдануға арналған. Кенептердің көмегімен қалыңдығы 4 мм-ге дейінгі металл дайындамаларды дәл кесуге болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.059 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 255 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | D6A, MatrixII |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1122EF |
| Жұмыс ұзындығы | 180 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 1.4 мм |
| Ені | 19 мм |
| Қаптамадағы ені | 57 мм |