
14 240 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағаш қалақтары Gross 782106, 4444 - S1110DF, 210 x 4,2 мм, 2 дана, поршеньді араға орнатуға арналған. Олар ағаштан жасалған бұйымдарды бөлшектеу үшін оңтайлы: жиһаз, терезелер, қоршаулар және әртүрлі құрылымдар. Үлкейтілген қалыңдығы 1,57 мм кенептердің жоғары сенімділігін қамтамасыз етеді, сондықтан олар кәсіби қолдануға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.107 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 305 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | D6A, MatrixII |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1110DF |
| Жұмыс ұзындығы | 210 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 4.2 мм |
| Ені | 19 мм |
| Қаптамадағы ені | 57 мм |