
9 375 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған жүздер Gross 782102, 4052 - S1531L, 2 дана. өлшемі 210 x 5-6,5 мм, пішінді және түзу кесуге арналған поршеньді арамен бірге қолданылады. Кәсіби төсемдер ағашты кесуге және қалыңдығы 190 мм-ге дейінгі кез келген қаттылықтағы бұтақтарды кесуге мүмкіндік береді. Олар жөндеу, құрылыс, бау-бақша, монтаждау/бөлшектеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.084 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 305 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | 58CrV4 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1531L |
| Жұмыс ұзындығы | 210 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 5 мм, 6,5 мм |
| Ені | 19 мм |
| Қаптамадағы ені | 57 мм |