
5 525 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған жүздер Gross 782101, 4011 - S644D, 2 дана. өлшемі 130 x 4,2 мм, пішінді және түзу кесуге арналған поршеньді арамен бірге қолданылады. Кәсіби төсемдер қалыңдығы 100 мм-ге дейінгі кез келген қаттылықтағы ағашты кесу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Олар жөндеу, құрылыс, монтаждау/бөлшектеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.038 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 205 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | 58CrV4 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S644D |
| Жұмыс ұзындығы | 130 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 4.2 мм |
| Ені | 19 мм |
| Қаптамадағы ені | 57 мм |