
4 446 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Гросс 78288 ағаштан жасалған екі жақты джигсо пышақтары, 2 дана. (3160 KR), материалдарды түзу және таза пішінді кесуге жарамды. Ағашты, фанераны, ДСП, ДВП, сондай-ақ қалыңдығы 3-60 мм пластикті өңдеу үшін қолдануға болады. Екі жақты профиль сапалы тегіс кесуді қамтамасыз етеді, жүздер кәсіби қолдануға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.016 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | 58CrV4 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | 3160 KR |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 2 мм |
| Ені | 6 мм |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |