
9 414 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған төсемдер Gross 78287, 2 дана. (3157), электрлік джигсалар үшін ауыстырылатын кескіш элементтер ретінде пайдаланылады. Қалыңдығы 5-200 мм болатын жұмсақ және қатты ағаш пен пластмассаның жоғары кесу жылдамдығын қамтамасыз етіңіз. Кенептер кәсіби шеберлерге құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде, сондай-ақ коммуналдық қызметкерлер мен бағбандарға ағаш бұтақтарын кесу үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.048 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 305 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | 58CrV4 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | 3157 |
| Жұмыс ұзындығы | 230 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 4 мм |
| Ені | 7.9 мм |
| Қаптамадағы ені | 57 мм |