
3 922 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған электрлік джигсо пышақтары Gross 78296, 2 дана. (3160 - PC), ағаштан, ДСП, ДВП, МДФ, фанерадан, пластмассадан жасалған дайындамалар мен бұйымдарды жақсартылған жылдам және таза тікелей кесуге қызмет етеді. Ұзындығы 75 мм болғандықтан, олар қалыңдығы 3-60 мм материалдарды кесуге төтеп бере алады. Тістердің қадамы 2 мм аралаудың дәлдігін жақсартады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.016 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | 58CrV4 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | 3160-PC |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 2 мм |
| Ені | 7.7 мм |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |