
13 150 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Вакууммен дәнекерленген алмаз жоңқалары (3140) бар Gross 78289 әмбебап электрлік джигсо жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы болады. Ол қаңылтырды, алюминий профилін және құбырларды, қатты және жұмсақ керамикалық плиткаларды, пластмасса мен плексиглассты, ағашты және қалыңдығы 1-4 мм басқа материалдарды тік бұрышты кесу үшін оңтайлы болып табылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.01 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 83 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Болат маркасы | D6A |
| Өңдеу материалы | металл, пластик, керамика |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | 3140 |
| Жұмыс ұзындығы | 55 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Ені | 10 мм |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |