
6 177 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Gross 78286 әмбебап екі жақты қалақшалар, 2 дана. (3150 - FKR), еркін бұрышта пішінді және таза түзу кесуге арналған. Материалдардың кез келген дерлік түрімен жұмыс істеуге мүмкіндік береді: қара және түсті металдар, алюминий профилі және қалыңдығы 3-10 мм құбырлар, плексигласс және пластмасса 3-100 мм, ламинат, ДСП, ағаш 5-100 мм, соның ішінде желімделген. Кенептер Германияда жоғары технологиялық өндірісте жоғары сапалы материалдардан жасалған, сондықтан олар кәсіби пайдалануға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.024 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 132 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | D6A, MatrixII |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | 3150-FKR |
| Жұмыс ұзындығы | 110 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 1.8 мм, 2.5 мм |
| Ені | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |