
2 139 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Поршеньді араға арналған ағаш қалақтар Matrix PRO 782012, S1111K, 200/8,5 мм, HCS, 2 дана. қаптамада, жетекші өндірушілердің көптеген электр араларымен үйлесімді. Олар жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП-дан, фанерадан және пластмассадан тікелей кесінділер шығарады. Керфтің қалыңдығы 175 мм-ге дейін жетуі мүмкін. Файлдар ағаш бұтақтарын кесуге жарамды. Кәсіби салада және тұрмыста ағаш ұсталық жұмыстарды жүргізу кезінде пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.09 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 227 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 295 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1111K |
| Жұмыс ұзындығы | 200 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 8.5 мм |
| Ені | 18.6 мм |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996156316 |