
3 349 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Металлға арналған төсемдер Matrix PRO 782010, S1122EF, 200/1,4 мм, Bimetal, 2 дана. — поршеньді араға арналған жабдықтар жинағы. Қаңылтыр, оның ішінде түрлі-түсті металдар, сондай-ақ қалыңдығы 180 мм-ге дейінгі құбырлар мен алюминий профильдері кесіледі. Көптеген заманауи электр араларымен үйлесімді. Кенептер құрылыс және бөлшектеу жұмыстарын жүргізу, сондай-ақ тұрмыстық міндеттерді шешу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 227 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 295 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | bimetal, 65Г, М42 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1122EF |
| Жұмыс ұзындығы | 200 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 1.4 мм |
| Ені | 19 мм |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996156293 |