
1 876 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Поршеньді араға арналған металл қалақтар Matrix PRO 782008, S522EF, 75/1,4 мм, Bimetal, — қалыңдығы 1,5-тен 4 мм-ге дейінгі профильді алюминий мен қаңылтыр металды кесуге арналған 2 данадан тұратын жинақ. Пышақтардың әмбебап біліктері бар және поршеньді аралардың көптеген үлгілерімен үйлесімді. Құрылыс алаңында, слесарлық шеберханада, сондай-ақ тұрмыста пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | bimetal, 65Г, М42 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S522EF |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 1.4 мм |
| Ені | 19 мм |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996156279 |